Giżyckie Centrum Kultury

nasz profil na FACEBOOK:

2014r.

GIWERA 2014

JARMARK ŚW.BRUNONA (regulamin  /  karta zgłoszeń)

3.09.2010: Uroczystości z okazji 100-lecia istnienia budynku Szpitala w Giżycku

Uroczystości z okazji 100-lecia istnienia budynku Szpitala w Giżycku

3 września (piątek) 2010

Wystawa fotograficzna o historii budynku

Specjalnie przygotowanych dziesięć plansz, zawiera kilkadziesiąt zdjęć, przedstawiających historię giżyckiego zabytkowego budynku.
Całość opatrzona jest komentarzem, dzięki czemu można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o szpitalu i jego funkcjonowaniu przez cały wiek.
(wystawę można oglądać cały czas w parku przed frontem Szpitala
przy ul. Warszawskiej 41)

Wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy obiekt:
Szpitalny Oddział Ratunkowy

Uroczystości w dniu obchodów rozpoczną się w południe wmurowaniem kamienia węgielnego pod nowy obiekt: Szpitalny Oddział Ratunkowy.
W planach  rozbudowy jednostki jest powstanie w przyszłości Oddziału Zakaźnego na I piętrze tego samego budynku.
(3 września godz. 12.00 Szpital)
Spotkanie w Giżyckim Centrum Kultury

Podczas spotkania w Giżyckim Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8, historyk Jan Sekta opowie o historii szpitala. Wyświetlony zostanie też krótki film przedstawiający szpital współcześnie.
(3 września godz. 13.00 GCK)

Otwarcie wystawy fotograficznej w Białej Galerii GCK

Duża wystawa fotograficzna wzbogacona będzie o ekspozycję drobnego sprzętu medycznego. Wystawa fotograficzna będzie także otwarta w holu marketu Intermarche przy ulicy Królowej Jadwigi.
(3 września godz. 13.00 GCK)

Giżyckie Centrum Kultury - ul. Konarskiego 8, 11-500 Giżycko. Tel.0 (87) 428 43 26
adminprojektowanie tworzenie aplikacji stron internetowych