Giżyckie Centrum Kultury

17-18 stycznia 2013 - Kino Orange

Szanowni Państwo,

Za nami pierwszy weekend styczniowej trasy objazdowego Kina Orange, podczas której wyświetlamy ponownie najnowsze filmy premierowe.
Mamy pierwsze zdjęcia z niesamowitych projekcji filmu "Dino mama 3D" w trójwymiarze, gromadzących pełnych emocji najmłodszych widzów Kina Orange.
Cieszą nas kolejki po bilety chętnych od obejrzenia najnowszej polskiej produkcji - thrillera "Sęp" z Anna Przybylską i Michałem Żebrowskim.
Już od środy, przed każdym seansem, będziemy pokazywać także specjalny materiał filmowy, nagrany podczas uroczystej premiery filmu "Sęp", z pozdrowieniami od aktorów dla widzów Kina Orange.

Jest nam miło poinformować, że film "Operacja Argo", który wyświetlamy w trasie styczniowej, został zwycięzcą tegorocznych Złotych Globów w najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film i Najlepszy Reżyser. "Operacja Argo" otrzymała w tym roku także 7 nominacji do Oscara!

Z tej okazji , dla widzów Kina Orange, którzy wybiorą się na projekcję filmu "Operacja Argo" mamy niesamowitą atrakcję!
Już od czwartku , podczas każdego pokazu filmu, pierwsze 10 osób, które zakupi bilet na film, otrzyma w prezencie film (niespodziankę) na DVD.

"Operacja Argo" - oparty na faktach thriller opowiada o niezwykle niebezpiecznej, tajnej operacji, której celem było uratowanie szóstki Amerykanów. Tłem dla wydarzeń jest irański kryzys spowodowany zatrzymaniem zakładników. Przez dziesięciolecia prawda o niej oraz roli, jaką odegrały w tej historii CIA i Hollywood nie wyszła na światło dzienne. Szóstce porwanych Amerykanów udało się uciec i znaleźli schronienie w domu kanadyjskiego ambasadora. Specjalista od ewakuacji z terytorium wroga, Tony Mendez z CIA, przedstawił ryzykowny plan wywiezienia ich z kraju, plan tak nieprawdopodobny, że wydarzyć się mógłby tylko w filmie. Reżyserem tego obrazu jest nagrodzony Oscarem Ben Affleck, który gra w nim także jedną z głównych ról. 7 nominacji do Oscara oraz Złote Globy w kategorii Najlepszy Film i Najlepszy Reżyser.

"Dino mama 3D" - dzięki aktywnej technologii XpanD 3D, po raz pierwszy w historii, Kino Orange zaprasza dzieci (ale także dorosłych) na pełne wrażeń projekcje filmowe w trójwymiarze! Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura...

"Sęp" - zrealizowana w hollywoodzkim stylu, najnowsza polska produkcja - to nieprawdopodobne kino akcji, w którym występuje plejada największych gwiazd polskiego kina, w tym m.in.: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Paweł Małaszyński, Piotr Fronczewski i Andrzej Seweryn. W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny i bez zobowiązań. Do czasu, aż poznaje Nataszę - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok... Ten film trzeba zobaczyć!

"Mój rower" - nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Gdyni, film Piotra Trzaskalskiego, twórcy obsypanego nagrodami i uwielbianego przez publiczność filmu "Edi". Wzruszający do łez komediodramat, w którym odtwórcy głównych ról, Artur Żmijewski, Michał Urbaniak i Krzysztof Chodorowski opowiadają całą prawdę o facetach!

Pozdrawiam,

Adrian Jagieliński
Kierownik kina

Giżyckie Centrum Kultury - ul. Konarskiego 8, 11-500 Giżycko. Tel.0 (87) 428 43 26