CASTING – Miss Warmii i Mazur

Casting-Gizycko-21-03-2015-Plakat-MINI

I ty możesz zostać Miss Warmii i Mazur!
W sobotę 21 marca 2015 r. w Giżyckim Centrum Kultury odbędzie się casting do Konkursu Miss Warmii i Mazur 2015 oraz Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2015. Casting do Regionalnego Konkursu Piękności jest pierwszym krokiem do tego, aby znaleźć się w finale ogólnopolskiego konkursu Miss Polski.

Do udziału w castingu zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wieku od 14 do 24 lat. Początek o godz. 15:00 w Giżyckim Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8.

Aby wziąć udział w castingu należy wysłać zgłoszenie on-line wypełniając formularz na stronie: www.casting.missmazur.eu. Na casting należy zabrać dwuczęściowy strój kąpielowy, dowolną sukienkę koktajlową oraz buty na wysokim obcasie (szpilki).

Casting jak i konkurs są całkowicie bezpłatne!

Zostań najpiękniejszą Polką i wyjedź na Miss Świata. Zobacz jak spełniają się marzenia.

Nie przegap swojej szansy!
Data i godzina:21.03.2015 r. (sobota), godz. 15:00
Miejsce:Giżyckie Centrum Kultury