Dzień Kobiet z Burmistrzem Giżycka Wojciechem Karolem Iwaszkiewiczem

Szanowne Panie!

Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz z okazji Dnia Kobiet zaprasza Giżycczanki na premierę filmu “Całe szczęście”! ???

8 marca zaplanowane są dwa seanse, pierwszy o godz. 17:00, drugi o godz 19:30.

Wejściówki będą rozdawane przez trzy dni – 1, 4, 5 marca w sekretariacie GCK od godz. 8:00. Każdego dnia będą rozdane 74 wejściówki. Maksymalna ilość wejściówek na jedną osobę to dwie.

Dodatkowo przed każdym seansem będzie prowadzona zbiórka charytatywna na “Ratunek dla Agnieszki”.
Jak podają organizatorzy zbiórki – “Agnieszka, lat 38. Żona Mariusza, Naszego kolegi, żołnierza Wojska Polskiego. Cierpi na guza pnia mózgu II-stopnia. Potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie.”
Zbiórki odbędą się od 16:30 i od 19:00. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji. Jeżeli chcecie wesprzeć akcję poza wydarzeniem, zapraszamy na profil Ratunek dla Agnieszki, gdzie uzyskacie więcej informacji.

Serdecznie zapraszamy na seanse!