Otwarte kreatywne warsztaty ekologiczne, 13 – 14 sierpnia Twierdza Boyen

LOGOTYP_skr_cona_2

Otwarte kreatywne warsztaty ekologiczne, 13 – 14 sierpnia Twierdza Boyen

Twierdza Boyen i Giżyckie Centrum Kultury zapraszają na otwarte kreatywne warsztaty ekologiczne, które odbędę się podczas Operacji Boyen w dniach 13 i 14 sierpnia (w sobotę i w niedzielę) w godzinach od 1200 do 1600. Do wyboru sześć tematów zajęć: rzeźba w drewnie oraz w glinie, papier czerpany, kaletnictwo, papierowa wiklina oraz artykuły dekoracyjne z butelek typu PET. W warsztatach może wziąć udział każdy – zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież. Uczestnicy pod kierunkiem doświadczonych instruktorów wykonają własnoręcznie prace, które będą doskonałą pamiątką z pobytu na Twierdzy. Zajęcia odbędą się na dziedzińcu oraz na majdanie fortu.

Warsztaty odbędę się dzięki wsparciu finansowemu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.