Prezentacje Artystyczne | 6-7.06.2017

PREZENTACJE ARTYSTYCZNE to bardzo radosne święto dziecięcej twórczości, na które już dziś serdecznie zapraszamy .
Przez dwa dni będziemy podziwiać talenty młodych artystów w dziedzinie teatru, plastyki i tańca.
6 czerwca w Gimnazjum  nr 1 zobaczymy zabawne, pełne humoru dziecięce premiery teatralne.
Teatrzyk Fantazja zagra „Bajkę o smutnym osiołku”, który zgubił w lesie swoją mamusię , ale przy pomocy wspaniałych przyjaciół odnajdzie ją.
Teatrzyk Wyobraźnia w przedstawieniu „Prawo jazdy” w sposób komiczny ukaże nam perypetie małych i dużych ,bardzo sympatycznych i wcale niegroźnych, czarownic.
7 czerwca warto wybrać się do Ekomariny na wernisaż prac plastycznych „Z wyobraźnią na Ty”, która jest efektem rocznych działań grup plastycznych GCK.

Po otwarciu wystawy na scenie zagości taniec w różnych stylach, tj.: hip hop , balet, taniec współczesny oraz towarzyski. Zaprezentują się formacje taneczne GCK oraz zespoły zaproszone.
Gorąco polecamy!