Spektakl Teatru Formy TENEBRIS „Spotkaj mnie” | 5.06.2017

„Spotkaj mnie” – to spektakl traktujący o wirtualnej i tak naprawdę iluzorycznej rzeczywistości, w którą bezrefleksyjnie wnikamy każdego dnia. Komputer, telefon, internet i…. pustka. I czy to może być aż tak piękne? Internet mamy non stop włączony. Wszystko publikujemy w social mediach tylko po, ażeby nasi znajomi mogli być na bieżąco z naszym życiem. Sprzedajemy je tak po prostu… dla zabawy, dla lepszego samopoczucia…, może dla wizerunku , tylko czy prawdziwego ? Piszemy o sobie, o innych. Kłamiemy .Obrażamy . Krzywdzimy . A przecież wcale tak nie musi być. Wystarczy tylko się zatrzymać i….No właśnie i co? Na to pytanie i inne znajdziecie odpowiedź w naszym nowym spektaklu, który powstał pod wpływem kampanii społecznej pn.”Giżycko mówi Nie dla HEJTU”
Teatr Formy TENEBRIS spektaklem”SPOTKAJ MNIE” też mówi NIE dla HEJTU!!!