SZANTY W GIŻYCKU

SZANTY NA PLAŻY – wstęp wolny !

Największy Polski Festiwal Szantowy po raz kolejny w Giżycku!

18 lipca 2015r. na dużej scenie Plaży Miejskiej zaprezentują się znane i lubiane zespoły takie jak: Klang, Atlantyda, Orkiestra Samanta, EKT Gdynia, Orkiestra Dni Naszych oraz wspaniały charyzmatyczny Jurek Porębski.

Atrakcje czekają również na najmłodszych a w tym roku V konkurs piosenki żeglarskiej i morskiej dla dzieci do 15 lat „Szantki w Giżycku” z atrakcyjnymi nagrodami oraz koncert „Klang dzieciom” Szczegóły na www.gizyckiecentrumkultury.pl. Nie może Cię zabraknąć na festiwalu, który przyciąga dużą rzeszę miłośników kultury marynistycznej!

Przybij do Giżycka i zostań z nami śpiewając Szanty!

XXIII FESTIWAL PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I MORSKIEJ

„SZANTY W GIŻYCKU”

17 – 18 LIPCA 2015r.

17 lipiec 2015r.

Od 15 00 – przesłuchania konkursowe : mała SCENA na PLAŻY

19.00 – Występ Zespołu Klang i koncert laureatów V Konkursu Piosenki Żeglarskiej i Morskiej dla dzieci „Szantki w Giżycku”

18 Lipiec 2015r.

zespół Klang

zespół Atlantyda

Orkiestra Samanta

EKT Gdynia

Załoga Dr.Bryga

Orkiestra Dni Naszych

Jerzy Porębski – dyrektor artystyczny – oficjalne otwarcie

To wspaniałe święto miłośników piosenki żeglarskiej wbrew sztormom i wichurom rozbrzmiewać będzie po raz pierwszy w otwartej przestrzeni Plaży Miejskiej w Giżycku.

Zapraszamy do wspólnej jeziorno-szuwarowej zabawy

[EasyGallery key=’13’]