Zostań Przyjacielem Sztabu

Szanowni Państwo!

Mijający rok zapamiętamy jako pełen wyzwań i niespodzianek, na które nikt nie był gotowy. Sztab w Giżycku będzie go wspominał jako rekordowy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać ponad 121 tys. zł., które powędrowały na konto fundacji WOŚP i wsparły temat przewodni, czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Mimo wszystkich przeciwności losu Giżyckie Centrum Kultury podjęło się organizacji kolejnego finału i 31 stycznia 2021 r. gramy 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również w Giżycku. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Jak co roku szukamy Przyjaciół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Giżycku, dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji 29. Finału WOŚP w Giżycku. Można nas wesprzeć na kilka sposobów:

– przekazując przedmioty/vouchery na licytację w dniu Finału,

– rzeczowo,

– finansowo.

Jeżeli chcą Państwo nas wspomóc, prosimy o kontakt pod adresem: wosp@gizycko.pl lub numerem telefonu: 87 428 4326.

Zagrajmy razem w jednej Orkiestrze!

Dodaj komentarz