Artur Żmijewski zaprasza na Kino Letnie

Artur Żmijewski zaprasza na film i audiobook „Czarny Mercedes”
Piątki ze Storytel na festiwalu Kino Letnie Sopot–Zakopane zapraszają Provident i AXA

Co łączy Artura Żmijewskiego, Bogusława Lindę i… Sherlocka Holmesa? Każdego z tych dżentelmenów możecie zobaczyć na dużych ekranach festiwalu Kino Letnie Sopot–Zakopane w ramach sekcji Piątki ze Storytel. Już teraz skorzystajcie z osobistego zaproszenia Artura Żmijewskiego na seans filmu „Czarny Mercedes”.

Wyjątkowe zaproszenie Artura Żmijewskiego możecie zobaczyć tutaj: https://youtu.be/fK_HHIXVKVo

Po raz kolejny podczas festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane świat kina spotyka się ze światem literatury. W ramach sekcji Piątki ze Storytel prezentowane są najciekawsze adaptacje filmowe znanych powieści. Do końca sierpnia na festiwalowym ekranie na Molo w Sopocie i Placu Niepodległości w Zakopanem możecie zobaczyć:

14 sierpnia – „Czarny Mercedes”
21 sierpnia – „Sherlock Holmes”
28 sierpnia – „Psy”

To jednak nie koniec atrakcji. Piątkowy relaks z Festiwalem Kino Letnie Sopot–Zakopane zaczynamy już od godzin popołudniowych. W Sopocie, w ogródku kawiarni festiwalowej Koło Molo, odbywają się innowacyjne projekcje w formule Silent Cinema. Dzięki wykorzystaniu bezpłatnej aplikacji Listen Everywhere, ścieżka dźwiękowa z filmu jest emitowana bezpośrednio na telefony i słuchawki widzów. W ciągu dnia dominuje kino familijne i filmy dla najmłodszych. Repertuar Silent Cinema został wybrany we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Kino Dzieci. Ponadto, dzięki aplikacji, w Sopocie i Zakopanem można wysłuchać wywiadów z gwiazdami kina, zapowiedzi festiwalowego repertuaru oraz posłuchać najlepszych fragmentów audiobooków od Storytel.

Festiwalowe projekcje Piątków ze Storytel startują o zachodzie słońca – w Sopocie o godz. 21:30, a w Zakopanem o 21:00. W każdy festiwalowy poniedziałek, wtorek i środę festiwal odwiedza również Giżycko, gdzie seanse rozpoczynają się o 21:00.

Pełny repertuar, harmonogram projekcji i zwiastuny filmów można znaleźć na stronie www.kinoletnie.pl
Aktualności, wydarzenia i ciekawostki dostępne są na www.facebook.com/mamplannakinoletnie
Kino Letnie można śledzić na Instagramie dzięki hashtagowi #mamplannakinoletnie
Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wstępu na molo w Sopocie.
Provident i AXA zapraszają i przypominają: pamiętajcie o bezpiecznym dystansie podczas seansów, maseczkach i dezynfekcji rąk.

Organizator: Outdoor Cinema
Partnerzy strategiczni: Telewizja TVN i TVN 7
Patroni medialni: Radio Zet, Chillizet, Filmweb, VIVA, Party, Kino, Co Jest Grane 24, AMS, Zakolove, Uroda Życia, Wirtualna Polska
Sponsorzy: Bracia Koral, Storytel