Kino Jachtowe w ramach festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane zapraszają Provident i AXA

W każdy poniedziałek wakacji nad jeziorem Tajty można oglądać filmy prosto z zacumowanych jachtów i łodzi, korzystając z własnego nagłośnienia na pokładzie. To wszystko dzięki specjalnej, festiwalowej częstotliwości radiowej 89,1 Mhz. Taka forma rozrywki to idealny sposób na zachowanie dystansu społecznego będąc jednocześnie w kinie i na jeziorze. Wspólnie z firmą SKYBOAT dystrybutorem łodzi i jachtów motorowych oraz partnerami: Draco, Windy, Polargos, Hotelem Tajty i miastem Giżycko, festiwal przygotował unikatowe na skalę europejską Kino Jachtowe – atrakcję, której będąc na Mazurach nie można przeoczyć.

Repertuar Kina Jachtowego wpisuje się w poniedziałkowy cykl festiwalu Siła Muzyki pod patronatem Radia ZET, prezentując najlepsze musicale świata takie jak: „Gorączka sobotniej nocy” z Johnem Travoltą, kultowy „Hair” w reżyserii Miloša Formana, czy ponadczasową komedię muzyczną „Blues Brothers” z Danem Akroydem i Johnem Belushi w rolach głównych.

REPERTUAR KINA JACHTOWEGO

20.07 – „Mamma Mia!”

27.07 – „Grease”

3.08 – „Hair”

10.08 – „Chicago”

17.08 – „Gorączka sobotniej nocy”

24.08 – „Blues Brothers”

Start projekcji tuż po zmroku – w lipcu seanse rozpoczynają się o godz. 21:30, a w sierpniu o 21:00.

Przed ekranem będzie przygotowana specjalna strefa dla widowni na leżakach plażowych, nie zabraknie też popcornu.

Rezerwacja miejsc do cumowania

W sprawie rezerwacji miejsc w porcie, prosimy o kontakt z Bosmanem Portu Tajty pod numerem: +48 509 041 327. Możliwość rezerwacji miejsc przy spłynięciu do Portu Tajty do godz. 18:00. Wszystkich przypływających żeglarzy i motorowodniaków zapraszamy do cumowania na noc. W czasie wieczoru kinowego istnieje możliwość zamawiana posiłków z tawernianego menu z opcją dostarczenia na pokład.

Wygodnie i bezpiecznie

Łodzie i jachty zapewniają naturalny dystans społeczny. Dodatkowo, w trosce o komfort widzów, w Kinie Jachtowym wprowadzono szereg udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów na: www.kinoletnie.pl/bezpieczenstwo

Plan na filmowe wakacje od morza do Tatr

Warto wpisać festiwal Kino Letnie Sopot-Zakopane w swój wakacyjny plan. Plenerowe projekcje startują o zachodzie słońca – w Sopocie o godz. 22:00 w lipcu i 21:30 w sierpniu, zaś w Zakopanem i Giżycku pół godziny wcześniej – w lipcu o 21:30, a w sierpniu o 21:00. W każdy piątek po południu, w ogródku kawiarni festiwalowej Koło Molo w Sopocie odbywają się projekcje w formule Silent Cinema.

– Pełny repertuar, harmonogram projekcji i zwiastuny filmów na stronie www.kinoletnie.pl

– Aktualności, wydarzenia i ciekawostki dostępne na www.facebook.com/mamplannakinoletnie

– Kino Letnie na Instagramie #mamplannakinoletnie

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wstępu na molo w Sopocie.

Świętuj z nami 125 lat kina! Oglądaj najlepsze musicale ze swojego jachtu!

Provident i AXA zapraszają i przypominają: pamiętajcie o bezpiecznym dystansie podczas seansów, maseczkach i dezynfekcji rąk.

Organizator: Outdoor Cinema

Partnerzy strategiczni: Telewizja TVN i TVN 7

Patroni medialni: Radio Zet, Chillizet, Filmweb, VIVA, Party, Kino, Co Jest Grane 24, AMS, Zakolove, Uroda Życia, Wirtualna Polska

Sponsorzy: Bracia Koral, Storytel