Listopadowe Spotkania z Teatrem – “Mały Książę”

Jest to pierwsza autorska adaptacja sceniczna grupy – Kuncer Teatralnie. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Mariusz Kuncer, aktorkami w większości Giżyckie aktorki seniorki. Spektakl wyprodukowany we współpracy z Centrum Profilaktyki Uzależnień w Giżycku. Jest to teatr czytany, w konwencji minimalizmu, wzbogacony jednak wizualizacjami i piękną muzyką. Zachowujący filozoficzny wydźwięk oryginalnego dzieła, próbujący odpowiedzieć na pytania czym jest: miłość, przyjaźń ale też chciwość, przemijanie, czy nienawiść. Pragniemy aby poprzez ten spektakl, każdy z nas odnalazł w sobie odrobinę radości i ciekawości świata – małego dziecka. Spektakl odpowiedni dla widzów w każdym wieku (familijny). Aktorsko na scenie zobaczymy m.in. Elżbietę Tomaszewską, Jadwigę Pietnoczno, oraz Ewę Sylwetsrzak.

20 listopada | godz. 18:00 | sala widowiskowa GCK

Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnej wejściówki.

Wejściówki do odebrania w sekretariacie GCK od 4 listopada.