Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca CZAR PAR 2021

Uczniowski Klub Sportowy „CZAR PAR” Giżycko w dniu 27 Listopada 2021 r. organizuje Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca CZAR PAR 2021 o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Puchar Burmistrza Miasta Giżycka oraz Starosty Giżyckiego.

Impreza ta od wielu lat jest wpisana do kalendarza turniejów Federacji Tańca Sportowego. Na naszym Turnieju będziemy gościć kilkaset par tanecznych w kilkunastu kategoriach wiekowych – od dzieci po pary dorosłe w najwyższych klasach tanecznych. Liczymy na reprezentacje klubów z całej Polski. Oceną tancerzy zajmą się zawodowi sędziowie z całego kraju.Giżycko reprezentować będą tancerze UKS Czar Par.

W poprzednich edycjach naszego Giżyckiego turnieju brało udział co roku około 500 zawodników, a ich zmagania obserwowało wielu widzów. Impreza nasza cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności i jest postrzegana, jako jedna z największych imprez kulturalnych w naszym Mieście i Regionie.

Bardzo serdecznie zapraszamy 27 Listopada 2021 r. do Hali Sportowej Centralnego Ośrodka Sportu przy ul. Moniuszki 22 w Giżycku.

Bloki taneczne: godz. 10.00 , 12.30 , 15.00

Gala Wieczorna: godz. 18.00

Bilety 40 zł od osoby na cały dzień / dzieci do lat 7 bezpłatnie.

Dodaj komentarz