Wieczór planszówek

Nowość w GCK ale nie nowość w samym Giżycku. Od 22.09 zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania z grami bez prądu. Startujemy od 17:00 do 20:00 w sali nr 2. 

Jeżeli wydaje Ci się, że będziemy grać w chińczyka albo warcaby i nie widzisz w tym nic ciekawego, to w tym momencie powinieneś się zatrzymać i przeczytać dalej ten tekst.

W każdy  czwartek  o godzinie 17:00 w sali nr 2 w GCK startujemy z NOWOCZESNYMI GRAMI PLANSZOWYMI czyli planszówkami, które przeniosą Cię w kosmos lub fantastyczne światy byś stał się potentatem surowców na jednej z planet, albo walecznym i niepokonanym wojownikiem. A może liczysz na ból brzucha ze śmiechu i wraz ze znajomymi spróbujesz sił w grach kooperacyjnych lub imprezowych…

Gry planszowe, wbrew pozorom są pojęciem głębszym, niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka. Wiele osób ma wciąż przed oczami monopol lub chińczyka, nie zdając sobie sprawy z tego, jak wielką rewolucję przeszły potocznie zwane planszówki. Owszem, wspomniane tytuły wciąż cieszą się niesłabnącym powodzeniem, jednak w miarę apetytu graczy pojawiają się w coraz to różniejszych i bardziej pomysłowych wcieleniach. Nowoczesne gry planszowe to tak naprawdę cała gama różnych produktów, od tych przeznaczonych dla dzieci, po piękne i zaawansowane gry rodzinne czy szalone imprezowe po rozbudowane gry wojenne i strategiczne i logiczne.

Daj się wciągnąć, wpadnij i sprawdź!
Nie umiesz grać, wstydzisz się – nie ma czego, pomożemy nauczymy ZAGRAMY!

Zastanawiasz się jak wzmocnić więzi rodzinne lub spędzić czas ze swoimi, lub nowo poznanymi znajomymi w ciekawy sposób? Zapraszamy na spotkanie gier planszowych
i wybierz coś dla siebie!