Bardzo Kulturalnie: koncert Ewy Bem wraz z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego | 6 maja 2022 Kościół Ewangelicki w Giżycku

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, w ramach nowego cyklu – Bardzo Kulturalnie.

Bardzo Kulturalnie to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka, mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją się eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość.

W tym sezonie zapraszamy na dwa koncerty w ramach Bardzo Kulturalnie. Pierwszy już na początku maja, na którym zaśpiewa nie kto inny jak Ewa Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego! Uznawana za jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowych w Polsce, nazywana „pierwszą damą polskiego jazzu”. Do historii piosenki jazzowej i rozrywkowej weszły jej wykonania utworów: „Żyj kolorowo”, „Moje serce to jest muzyk”, „Gram o wszystko” czy „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Koncert Ewy Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego już 6 maja, o godz. 20:00 w Kościele Ewangelickim w Giżycku.

Bilety w cenie 60 zł (-20% z GKM) można nabyć w kasie Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8).

 

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.

Dodaj komentarz