Ciepłe dywany: Weekend “Na wskroś makaronowy” w Tło dla mew | 18.11 – 20.11 | Rydzewo

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Ciepłych Dywanów w Tle dla mew!

18.11.2022-20.11. 2022

Wstęp wolny!

Program:
18.11.2022, piątek

18:00 – Kolacja przy świecach z grającą szafą Tła!
Przyfruńcie na makaronową kolację przy świecach i muzyczny wieczór z Szafą Grającą Tła. Popłyną melodie, które subtelnie wygładzą nasze rysy i wysmuklą gesty. Drogie Panie, dla każdej z Was… kieliszek czerwonego wina na kryształowej nóżce, w prezencie od Tła! Makaronowe kreacje i wariacje wyjdą spod utalentowanych rąk, znamienitej szefowej kuchni, Elli !

19.11. 2022, sobota

13:00 Kulinaria Tła: Serwujemy dania makaronowe
Makaronowe kreacje i wariacje… kolorowe wstążki, troczki, witki aksamitne, pełne prostoty i wyszukania, banalne i elitarne zarazem… Okraszone smakami przywodzącymi na myśl wszystkie jeszcze nie odbyte podróże, nie skosztowane zapachy i krajobrazy, rozmowy które się nigdy nie odbyły.
Makaronowe kreacje i wariacje, przywodzące na myśl … wyjdą spod utalentowanych rąk, znamienitej szefowej kuchni, Elli !

19:00 – Koncert Arkadiusz Szulc
Oto po letnich, popisowych koncertach Arkadiusza Szulca, ten powraca do nas na jesienną scenę CIEPŁYCH DYWANÓW. Multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Uczestnik “Bitwa na głosy” & Must be the Music. W trasach koncertowych po całym świecie. Wykona znane, ukochane utwory w aranżacjach własnych. Od Pink Floyd, przez Myslovitz, Johny Cash’a czy Madonnę, aż po poezję śpiewaną w niebogłosy! On- w nietuzinkowej odsłonie! Zapowiadam najlepszą wersję nocy: bez trosk, uniesieni na ciepłych dywanach z frędzlami, w rozmarzonym rozbujaniu! Zbratani! Troszkę niepoprawni!

+ Bezpłatna rezerwacja stolików- 508109586

20.11. 2022, niedziela

13:00 Warsztaty Kulinarne dla dzieci z makaronowymi wstążeczkami.
Z głowami w białych obłoczkach, zanurzeni w chmurkach mąki… będziemy ugniatać, podsypywać, wałkować i turlać, ciąć na troczki i gotować! Aż powstaną nasze makarony, polane śmietanką, posypane cukrem, ‘wymaziane” domową konfiturą. A na koniec, w nagrodę za tą słodką pracę, będziemy wciągać jedną wstążeczkę po drugiej, aż będziemy cali umorusani, na wskroś najedzeni i bardzo szczęśliwi!

Dodaj komentarz