Cykl wystaw w ramach projektu “Sztuka to emocje – Poczuj je”

6 maja br. rozpoczynamy cykl wystaw w ramach projektu “Sztuka to emocje – Poczuj je” realizowanego przez Mazurską Fundację Sztuki Art Progress. Projekt zakłada prezentację sześciu wystaw przedstawiających zróżnicowaną sztukę artystów z Polski i Europy: oryginalne dzieła wśród nich malarstwo, grafika, fotografia autorska, rysunki. Wystawy będą prezentowane od maja do października w Stajni z Wozownią.

Pierwsza wystawa pt. „Europejskie Oświecenie w akwafortach Chodowieckiego” poświęcona będzie twórczości polsko-niemieckiego malarza i rysownika – Daniela Chodowieckiego.
6 maja o godz. 16.00 zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie wystawy oraz prelekcję p. Dariusza Matyjasa nt. sztuki Chodowieckiego. Wystawę będzie można oglądać do końca maja. Serdecznie zapraszamy!