plakat promujący Dni Giżycka

Dni Giżycka | 1-4.06.2017

Dni Giżycka to trzy dni wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy mieszkańców, turystów, a także sympatyków grodu nad Niegocinem na tę jedyną i niepowtarzalną imprezę, która tradycyjnie odbędzie się na plaży miejskiej .

W tym roku, w ramach Dni Giżycka, zaplanowaliśmy Dzień Dziecka (1 czerwca). Nasi milusińscy będą mieli okazję obejrzeć spektakl pt.”Awanturka z leśnego podwórka” w wykonaniu Teatru Bajlandia. Tuż po przedstawieniu aktorzy wraz z dziećmi będą się bawić w różnego rodzaju gry, zabawy oraz pląsy. Nie zabraknie też konkursów.
Drugi dzień (2 czerwca) to przed wszystkim wieczorny koncert gwiazdy muzyki pop. Na specjalnie ustawionej scenie nad brzegiem jeziora Niegocin zaśpiewa MARGARET.
Jako support wystąpi lokalny zespół folkowo – rockowy Molly Mallone’s.

Zwieńczeniem tegorocznych obchodów Dni Miasta (3 czerwca) będą bardzo nastrojowe koncerty. Usłyszymy chór TDG, który zaprezentuje muzykę gospel oraz Orkiestrę Kameralną PROGRESS w repertuarze muzyki filmowej .
Ten klimatyczny wieczór zakończy się spektaklem plenerowym pt. „POKÓJ” gdańskiego TEATRU SNÓW .

Gorąco polecamy
Bądźcie z nami przez te wszystkie dni i wspólnie celebrujmy DNI NASZEGO MIASTA

A jeżeli będziecie czuć niedosyt, to przyjdźcie 4 czerwca do Lasu Miejskiego. Tam bowiem odbędzie się Dzień Dziecka z Klubem Rotary Giżycko.