DZIEŃ KOBIET – monodram muzyczny

_ PLAKAT - 1200 internet

 

 

 

DROGIE PANIE,

Z OKAZJI DNIA KOBIET BURMISTRZ GIŻYCKA WOJCIECH KAROL IWASZKIEWICZ

ORAZ

GIŻYCKIE CENTRUM KULTURY

ZAPRASZAJĄ NA

MONODRAM MUZYCZNY pt. „CIAO CIAO BAMBINA – NASZE WŁOSKIE BOSKIE PIOSENKI”.

W roli głównej artysta musicalowy – NICOLA PALLADINI.

Muzyczna podróż po słonecznej Italii już 10 marca, godz.19.00- ORANŻERIA Hotelu St. Bruno.

Wejściówki do odebrania w tymczasowej siedzibie Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Sikorskiego 3c, II piętro), liczba miejsc ograniczona.


Monodram muzyczny “Ciao Ciao Bambina”, inspirowany życiem włoskiego piosenkarza Marino Mariniego, to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.
Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 – tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną.
Tłem dla spektaklu są widowiskowe videoprojekcje,wprowadzające nas w klimat

i atmosferę.
W ciągu 70 minut usłyszymy m.in.: „Tu vuo fa lamericano”, “Azzurro”, “Marina”, „Osole mio”, „Love in Portofino”, „Volare”, “Mamma”, “Guarda che luna”,”Ciao Ciao Bambina”.

Występują:

Nicola Palladini – wokal, narracja

Dominik Dudzik – kontrabas / fortepian

Piotr Bogutyn – gitara

NICOLA PALLADINI
Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio.
Swoją teatralną karierę rozpoczął w musicalu „The Rocky Horror Show” w roli Riff Raff,

a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: „Welcome to the Machine”, „ The Pink Floyd Rock Show” w roli Frank the Producer, „Alicja w Krainie Czarów` w roli Szalonego Kapelusznika, „Across the Universe”, „Marcelino, chleb i wino”, „Grease” oraz w roli Apostoła –

w światowej premierze muzycznego spektaklu „Maria z Nazaretu” w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie.
W 2011 roku zadebiutował w Polsce w głównej roli Mistrza Ceremonii w musicalu „CABARET” w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego

w Słupsku. W 2012 roku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu „Kiss Me, Kate” w głównej roli Freda Grahama/Petruchio. W 2013 roku Nicola Palladini można było zobaczyć

w roli Saszy w inscenizacji „Skrzypka na dachu” w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

Dodaj komentarz