Dzień Kobiet z Robertem Moskwą

moskwa

Burmistrz Miasta Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz i Giżyckie Centrum Kultury zapraszają na:

Dzień Kobiet z Robertem Moskwą

5 marca 2016 r. (SOBOTA)

W programie:

godz. 16:00 – 17:30 – kurs samoobrony dla Pań – prowadzenie Robert Moskwa– Sala Konferencyjna EKOMARINA

godz. 19:00 – RECITAL Roberta Moskwy – sala Biłas&Synowie( Giżycko, Pasaż Portowy 2 )

Wejściówki do odebrania w tymczasowej siedzibie GCK Giżycko, ul. Sikorskiego 3c

DZIEN KOBIET - plakat 1200 do internetu

Dwie twarze Roberta Moskwy”

Profesjonalny mówca, siewca idei, trener biznesu (motywacja, komunikacja, wystąpienia publiczne), licencjonowany Master Practitioner of NLP, oraz, aktor, Międzynarodowy Instruktor Sztuk Walki, licencjonowany trener Karate i Karate Combat, aktualny dwukrotny złoty medalista Pucharu Europy Karate Shotokan NSKF.

Jest pokładającym wiarę w człowieka humanistą, który pewnego dnia dostrzegł jak wiele przyjemności sprawia mu kontakt z ludźmi i sianie w ich umysłach rozlicznych idei. Jego charakter ukształtowało karate (jest posiadaczem czarnego pasa (2. dan w Karate Shotokan, 1. dan w Karate Fudokan). Trenuje ponad 30 lat. Wciąż go zadziwia nieustannie rosnąca ilość eksperymentów i zasad rodem z sali treningowej, które przenikają do jego szkoleń.

Uwielbia publiczne wystąpienia. Bywa, że porywa tysiące. Od pewnego jednak czasu woli kameralność. Zafascynowany światem neurolingwistyki zrozumiał potęgę ludzkiej odmienności. W swoich szkoleniach kładzie na to szczególny nacisk. Motywuje, uczy pięknej sztuki międzyludzkiej komunikacji, bez której trudno o cokolwiek.

ZAGADNIENIA REALIZOWANE PODCZAS SZKOLENIA SAMOOBRONY

Obrona fizyczna (walka) w sytuacjach zagrożenia to ostatni element samoobrony. Sprowadzanie jej jedynie do tego aspektu, to szkodliwy, niebezpieczny stereotyp. Zwłaszcza w przypadku kobiet.

W trakcie szkolenia skoncentrujemy się więc na psychologicznych aspektach zachowania w sytuacjach zagrożenia. Będziemy to robić w oparciu o techniki wpływu, perswazji i negocjacji. Niemniej obecne będą również pewne, absolutnie podstawowe, działania praktyczne.

UMIEJĘTNOŚCI PO SZKOLENIU

• jak unikać zagrożenia? Czynniki minimalizujące zagrożenie.
  • jak rozpoznać zagrożenie? czy ono w ogóle występuje?
  • jak zdiagnozować profil napastnika?
  • jak od tej diagnozy uzależnić swoje postępowanie?
  • negocjacje, gdzie szukać pomocy i jak wzywać pomocy?
  • gaz, paralizator, pistolet gazowy itd. Czy, jak i kiedy stosować?
  • aspekty prawne samoobrony
  • punkty bolesne na ciele człowieka i ich wykorzystanie
  • podstawowe techniki uwolnień z obchwytów

RECITAL Z PROGRAMU „JAK ONI ŚPIEWAJĄ”

Prezentacja piosenek z polsatowskiego programu „Jak oni śpiewają”, okraszone dowcipnym komentarzem. Sceny i wydarzenia z okresu rejestracji i występów w programie. Ujmuje i urzeka wspaniałym głosem i aparycją.