Festiwal Kolorów 2021. Kolorowe zakończenie wakacji! | 21.08.2021 Amfiteatr Twierdzy Boyen.

Serdecznie zapraszamy 21 sierpnia o 18.00  do Amfiteatru Twierdzy Boyen na wyjątkowo kolorowe wydarzenie, bowiem już kolejny raz do Giżycka zawita Festiwal Kolorów! W tym roku zagrają dla nas: Verossi, Matt5ki, Tabu i Skytech!
Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi:
gigantyczne balony!
kolorowe okularki!
darmowe słodycze!
bazooki CO2
konkursy z nagrodami!

Czym jest Festiwal Kolorów?
To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy ich kilkaset na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.