GIŻYCKO NA FALI DISCO 4.08.2017 r.

GIŻYCKO NA FALI DISCO 2017
Amfiteatr Twierdzy Boyen – 04.08.2017 (piątek) godz. 20.00

 

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową, cykliczną imprezę rozrywkową kierowaną do mieszkańców Giżycka a także sąsiednich powiatów jak i dla turystów odwiedzających w tym czasie nasz region. W środku letniego sezonu w Giżycku w obiekcie z niesamowitym, unikalnym klimatem tuż przed pokazami lotniczymi „Mazury Air Show” zapraszamy na szaloną zabawę z najlepszymi polskimi zespołami gatunku Disco.

W premierowej edycji imprezy wystąpią:
SKANER Pojawił się na scenie muzycznej w 1993 roku. Na swoim koncie ma 10 albumów, liczne przeboje, wiele nagród festiwalowych.

JORRGUS Grupa powstała w 2008 roku i bardzo szybko pozyskała wielką sympatię fanów Disco oraz Dance.  O ich popularności najlepiej świadczą wielomilionowe odtworzenia teledysków na portalach.

AKCENT & Zenek Martyniuk bijący dawno nie notowane rekordy popularności. Gwiazda nr 1 gatunku Disco tegorocznego sezonu.

Poza gwarantowaną szaloną zabawą zapewnimy świetną kuchnię, wyborne zimne piwo, napoje i słodkości dla dzieci .

Bilety są już dostępne w sprzedaży w Giżycku ( Informacja Turystyczna ul. Wyzwolenia 2 oraz w Centrum Podróży ul. Dąbrowskiego 3 ) , w Wilkasach , Mrągowie , Mikołajkach , Węgorzewie , Rucianem-Nidzie , Kętrzynie . Sprzedaż internetowa odbywa się poprzez ticketpro.pl , biletin.pl, ticketos.pl , biletyna.pl kupbilecik.pl.
Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 35 zł a od dnia 1 sierpnia w cenie 45 zł . Dzieci do lat 7 pod opieką mają wstęp bezpłatny.

Widzimy się w Twierdzy Boyen!

 

Dodaj komentarz