Giżycko na Fali Disco – III edycja Letniej Giżyckiej Gali Disco

Prezentujemy Państwu trzecią letnią edycję super imprezy. W środku letniego sezonu w Giżycku w obiekcie z niesamowitym , unikalnym klimatem tuż przed pokazami lotniczymi „Mazury Air Show” zapraszamy na szaloną zabawę z najlepszymi polskimi zespołami gatunku disco polo:

W trzeciej edycji imprezy wystąpią:

MIG – topowy zespół wykonujący muzykę disco polo. Zespół Mig tworzy czwórka rodzeństwa Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Rozchwytywani i uwielbiani przez miliony fanów Zespół znany jest między innymi z takich piosenek jak: Lalunia, Wymarzona, Miód Malina, Ona jedyna.

Weekend – Liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Przez okres wielu lat zagrali niezliczoną ilość koncertów , stworzyli wiele znanych hitów m.in.: Za Miłość Mą, Jesteś Zajebista ,Playboy , które wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki „Ona Tańczy Dla Mnie” jako jedyny Polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock. Znani są z takich kompozycji jak: Niewiara, Ona jest taka cudowna, Kocham się w Tobie, Tak już bez Ciebie.

MixDance – Zespół powstał na rynku muzyki Disco Polo i Dance w 2012 roku. Lider zespołu Piotr Nowak to syn znanego niegdyś Zbigniewa Nowaka z zespołu Happy End wprowadził w repertuar zespołu również piosenkę “Jak się masz kochanie”.

Poza gwarantowaną szaloną zabawą zapewnimy świetną kuchnię, wyborne zimne piwo, napoje i słodkości dla dzieci. Impreza potrwa do około godziny 24:00.

Bilety w cenie 50 zł

Dzieci do lat 10 – 10 zł

Bilety w Giżycku na Mazury Hip Hop Festiwal oraz Giżycko na Fali Disco
dostępne w Centrum Promocji i Informacji Turystycznej na ul. Gen Zajączka 2 oraz w Centrum Podróży ul. Dąbrowskiego 3.

Dodaj komentarz