Jarmark Bożonarodzeniowy – 11.12.2016 r.

na-strone1

IDĄ, IDĄ ŚWIĘTA…

Serdecznie zapraszamy na 7. Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 11 grudnia (niedziela) na targowisku miejskim.

Już od wczesnych godzin porannych, na Świątecznym Kiermaszu Rozmaitości, będzie można kupić przepyszne swojskie potrawy, smakołyki, ozdoby na stół i choinkę, finezyjne bombki oraz inne świąteczne akcesoria.

A o godz.12.00 rozpocznie się „Koncert Świąteczny”, na którym wystąpią dzieci z giżyckich przedszkoli, wokalistki z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach, Teatr Młodzieżowy TENEBRIS ( Giżyckie Centrum Kultury) oraz gość specjalny – VIOLA BRZEZIŃSKA , laureatka „Szansy na sukces”(1995), zwyciężczyni konkursu „Debiutów” na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (1995),wszechstronna wokalistka, mająca w swoim dorobku kilkanaście płyt, w tym albumy solowe.

Podczas jarmarku, jak co roku, będzie prowadzona akcja „Świąteczne Anioły”, czyli zbiórka pieniędzy na paczki dla dzieci z niezamożnych rodzin. Inicjatorką tego szlachetnego przedsięwzięcia jest giżycka restauratorka Katarzyna Niewiadomska.

Kochani, zapowiada się naprawdę wyjątkowy, magiczny dzień. Spędźmy go razem i wspólnie przeżyjmy przedsmak świąt Bożego Narodzenia.