Kabaret Neo-Nówka w Giżycku + KONKURS

NEO-NÓWKA – PREMIERA PROGRAMU „Żywot Mariana”

Amfiteatr Twierdzy Boyen/ Giżycko/ 07.07.2019, godz. 19:00

Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Bilety: 60zł | 80 zł | 110zł

Miejsce sprzedaży biletów >>klik<<

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Dodatkowo przeprowadzamy KONKURS w którym do wygrania dwa dwuosobowe zaproszenia na premierę programu “Żywot Mariana” w  Giżycku! Co zrobić aby wziąć w nim udział?

Wystarczy:
– polubić i udostępnić TEN post na Facebook’u 👍
– polubić profile Giżyckie Centrum Kultury i ADRIA ART 👍
– odpowiedzieć w komentarzu pod tym postem na pytanie: “Jak nazywał się poprzedni program Kabaret Neo-Nówka (z roku 2017)?”

Losowanie zaproszeń odbędzie się 14 czerwca (piątek) o godz. 15:00‼️

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Organizator Impresariat Adria Art | adria-art.pl |