KINO W TRAMPKACH

Drodzy Państwo,

W dniach 3 – 5 listopada 2017 do Giżycka, jako jednej z 10 miejscowości w Polsce, zawita festiwal filmowy “Kino w Trampkach”.

W ramach festiwalu młodzi i starsi widzowie będą mogli zobaczyć świetne filmy nagrodzone i wyróżnione przez dziecięce JURY. Organizatorzy festiwalu zapraszają również do wzięcia udziału w konkursie na Klub Filmowy dla młodego widza. Dla trzech najciekawszych projektów przewidziane są atrakcyjne nagrody, w tym sprzęt multimedialny.

Tak o konkursie na Klub Filmowy piszą jego organizatorzy:

“Klub Filmowy to miejsce, które jednoczy zainteresowanych filmem. Miejsce na filmy, które opowiadają o tym, co ważne, o młodych ludziach, ich życiu i doświadczeniach. Klub pomaga badać, działać i poznawać, dobrze się bawić. Rozwijać pasje i pozytywnie zmieniać otaczający nas świat. Dzięki energii młodych ludzi może powstać inspirująca przestrzeń, w której warto być, i która jednoczy lokalną społeczność. Konkurs zachęca młodych do podejmowania samodzielnych, przynoszących satysfakcję działań.
W ten sposób organizatorzy chcą poznać Wasz sposób patrzenia na kino i razem z Wami tworzyć przestrzeń do dyskusji na temat filmów, które Was poruszają, bawią i rozwijają. Czekają na niestandardowe pomysły, które dotykają interesujących Was problemów i tematów.”

Dodaj komentarz