Koncert świąteczny „Christmas Concertos” ONLINE

Zapraszamy na świąteczny koncert w wykonaniu Masovia Baroque Orchestra. Orkiestra przygotowała program pełen utworów związanych z tematyką okresu Bożego Narodzenia, które wprawią słuchaczy w prawdziwie świąteczny nastrój. Koncert z Giżyckiego Centrum Kultury będzie można śledzić na żywo.

Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest giżycczanin Krzysztof Sokołowski, muzyk Filharmonii Świętokrzyskiej, pomysłodawca koncertów muzyki dawnej i opery w plenerze, inicjator i opiekun artystyczny trzech edycji Giżyckiego Lata z G.F. Händlem, Giżycko Baroque Festiwal, założyciel orkiestry barokowej Masovia Baroque Orchestra, grający na kontrabasie barokowym w zespołach muzyki dawnej. Współorganizatorem koncertu jest Miasto Giżycko i Giżyckie Centrum Kultury, a cała impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza.

tekst: organizatorzy wydarzenia na stronie facebook. com (https://fb.me/e/3aygo5ehv)

Transmisja będzie dostępna na stronie www.gizycko.tv/live w sobotę 19 grudnia o godz. 19:00.