“Letnia zadyma w środku zimy” – 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Serdecznie zapraszamy do grania razem z nami! Każdy, kto chciałby się włączyć w organizację 31 finału WOŚP może do nas napisać na naszą skrzynkę: wosp@gizycko.pl
Garść informacji na “dzień dobry”:
Numer naszego Sztabu to 006722
Szefem Sztabu w tym roku został: Marcin Prusik
Ilość przyznanych wolontariuszy: 120 (rejestracja od 7 listopada)
Regulamin wolontariusza: regulamin-wolontariusza-31-finalu
Ilość przyznanych Puszek Stacjonarnych: 25
Temat Finału:
“Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych”

 

Podczas 30. Finału zebraliśmy 224 376 706,35 zł!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Chcemy być blisko Was, więc w finałową niedzielę zawsze zapraszamy Was przed ekrany telewizorów i komputerów, ponieważ przez cały dzień opowiadamy o efektach naszych działań w transmisji telewizyjnej i internetowej.

Równocześnie w całej Polsce odbyła się największa w Polsce zbiórka publiczna. Około 120 tysięcy wolontariuszy w 1 633 Sztabach zebrało pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek, a w Internecie odbywają się setki internetowych zbiórek i aukcji na naszą rzecz. Zbieraliśmy nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

(za: www.wosp.org.pl)

 

Dodaj komentarz