MIKOŁAJKI 2018 z czarną komedią w tle… (tylko dla dorosłych!!!)

Kochani, wprawdzie za oknem jeszcze śniegu nie ma , ale my już myślami jesteśmy przy
mikołajkach, na które serdecznie Was zapraszamy.

W tym roku proponujemy Wam nietypowy spektakl pt. „Pół na pół”– komedię o zabarwieniu kryminalnym , o której wysoki poziom zadbały trzy wielkie nazwiska polskiej sceny filmowej i teatralnej :Piotr Polk i Piotr Szwedes (grający dwóch przyrodnich braci, starających się o spadek po wciąż żyjącej matce) oraz Wojciech Malajkat (w roli reżysera). Spektakl jest błyskotliwą, opartą na niezwykle dopracowanych dialogach, pełną czarnego humoru farsą, zmuszającą publiczność do szczerego śmiechu, o czym będzie można się przekonać 7 grudnia w piątek o godz.18.00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 60 zł (z Giżycką Kartą Mieszkańca -20%) możecie kupować w kasie GCK już od 14 listopada.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy opis spektaklu.