Noc Muzeów w Twierdzy Boyen

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów, 18 maja, w Twierdzy Boyen po godzinie 19.00 rozpoczniemy bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem.
W tym roku będzie to wyjątkowa noc, ponieważ o godz. 20,45 na majdanie rozpocznie się widowisko plenerowe pt. ,,Płonę dla Ciebie”, przygotowane przez Fundację Teatr IOTA. W prezentacji ujętej płonącą scenografią usłyszymy i zobaczymy:

-ÓSMY DZIEŃ TYGODNIA – młodą formację pop/rock z Warszawy
-występ solowy Katarzyny Waraksy z piosenkami Zbigniewa Waszkielewicza i Mateusza Makowskiego
-„MIŁOŚĆ – trzy dialogi” Zbigniewa Waszkielewicza w wykonaniu aktorów Teatru IOTA z udziałem tancerzy Kętrzyńskiego Teatru Czarno-Białej Strefy Tańca w choreografii Piotra Frąckiewicza z muzyką Fryderyka Chopina.

Grupy z przewodnikami wychodzą z dziedzińca Twierdzy o każdej pełnej godzinie (począwszy od godziny 19.00).
Ostatnie wyjście z przewodnikiem zaplanowano na godzinę 23.00.
Serdecznie zapraszamy!