Teatr Formy Tenebris zaprasza na premierę spektaklu autorskiego “W poszukiwaniu…” | 30.11.2022 r. godz. 18:00

Giżyckie Centrum Kultury oraz Teatr Formy Tenebris zapraszają na premierę spektaklu autorskiego “W poszukiwaniu…”, który odbędzie się 30 listopada o godzinie 18:00 w sali widowiskowej GCK (ul. Konarskiego 8).

Spektakl autorski ”W poszukiwaniu…” opowiada o młodej kobiecie, która utraciła wiarę w siebie, a co za tym idzie, radość, spokój i zamiłowanie do tego, co najbardziej kocha. Szuka wsparcia wśród ludzi, ale oni też przecież mają swoje problemy… Czy pomimo tego, uda jej się odnaleźć to, co straciła?

/Pola Jurgielewicz/

Występują:
Weronika Smołka, Anita Pawelczyk, Oliwia Kokocińska, Milena Sulewska, Pola Jurgielewicz, Maja Cieciuch, Kacper Sadowski, Michał Kurzynowski, Kacper Hilarczuk

Opieka artystyczna: Grażyna Darska

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Sekretariacie GCK od 23.11.2022 r.