Alicja Bachleda – Curuś otwiera Visa Kino Letnie w Giżycku!

Prosto z Hollywood do Giżycka, na zaproszenie organizatorów festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017, przylatuje Alicja Bachleda-Curuś, laureatka nagrody Diamentowego Klapsa Filmowego z ubiegłego roku. 5 lipca w Giżycku gwiazda zainauguruje giżycką edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.

Jej pobyt w Giżycku rozpocznie polska premiera kinowa filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym polska aktorka zagrała główną rolę. Otwarty pokaz rozpocznie się o godzinie 17:00 w nowo otwartym kinie „Nowa Fala”, gdzie po projekcji wszyscy miłośnicy jej talentu będą mogli spotkać się z gwiazdą i zdobyć wymarzony autograf.

Tego samego dnia Alicja Bachleda-Curuś weźmie udział w ceremonii chrztu katamaranu „Alicja”, nazwanego jej imieniem przez Żeglugę Mazurską. Odwiedzający Giżycko turyści w sezonie wakacyjnym będą mogli wybrać się tym statkiem w rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Kulminacyjnym momentem w programie pobytu Alicji Bachledy-Curuś w Giżycku będzie wieczorna inauguracja giżyckiej edycji festiwalu w Ekomarinie, gdzie nad jeziorem Niegocin, po raz trzeci z rzędu stanie wielki plenerowy ekran kinowy.
Visa Kino Letnie w Giżycku działa w każdą środę i czwartek przez całe wakacje. W ramach środowych Superhitów i czwartków Made in Poland widzowie będą mogli oglądać filmy zarówno z wygodnych leżaków, jak również z zacumowanych jachtów, dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej. Na pierwszy w tym roku seans filmowy, animowany przebój „Sing”, organizatorzy zapraszają już w najbliższą środę o godz. 21:30.

Na tym nie koniec filmowych atrakcji związanych z pobytem Alicji Bachledy –Curuś na festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017. Po wydarzeniach
w Giżycku, hollywoodzka gwiazda uda się do Zakopanego, gdzie 7 lipca wieczorem, na Kulturalnym Placu Niepodległości, spotka się z miłośnikami kina, inaugurując zakopiańską edycję festiwalu.

Wejdź na www.Kino.Visa.pl, sprawdź nasz repertuar, głosuj w Plebiscycie Publiczności i wygrywaj atrakcyjne nagrody oraz dowiedz się, gdzie
w Sopocie, Zakopanem i Giżycku czekają na Ciebie festiwalowe atrakcje.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Zapraszamy na lato pełne filmowych emocji!

Sponsor tytularny: Visa
Partnerzy strategiczni: Telewizja TVN i TVN Fabuła. Patroni medialni: Wirtualna Polska, Radio Zet, Chilli Zet, Empik, Filmweb, Uroda Życia, Party, Party.pl, Co Jest Grane 24, AMS, Empik Foto.
Sponsor: Bracia Koral. Partnerzy: Astrini Design, Curver, Jawor-Parkiet, Le Coq Sportif. Hotele partnerskie: Hotel Sopot, Nosalowy Dwór, Hotel Tajty. Kino partnerskie: Nowa Fala. Kawiarnia festiwalowa: Koło Molo.
Organizatorzy: Outdoor Cinema, Urząd Miasta Sopotu, Urząd Miasta Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury, Kąpielisko Morskie Sopot, Urząd Miasta Giżycko oraz Giżyckie Centrum Kultury.