Spektakl “Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce” nie odbędzie się we wcześniej deklarowanym terminie! Najmocniej przepraszamy za niedogodności!

O SPEKTAKLU
Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest rozgadana, rozśpiewana i roztańczona! “Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce” to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu – Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń – Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku – Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości – Andrzej – wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie.

Czy będzie to chwila na podsumowanie, czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia?

Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami, Krzysztofa Kriss Adamskiego.

W spektaklu występują zamiennie:
Małgorzata Lewińska/Ewa Lorsla
Beata Kowalska/Sylwia Gliwa