Gdzie obejrzeć Noc Muzeów 2020 16 maja?

Ze względu na zaistniałe okoliczności związane z pandemią COVID-19, tegoroczna edycja Nocy Muzeów w Twierdzy Boyen odbędzie się w nieco innej formule niż dotychczas.

16 maja o godzinie 20.00 będą mogli Państwo uczestniczyć w seansie nocnego zwiedzania Twierdzy za pośrednictwem swojego smartfona, laptopa, tabletu, czy telewizora wyposażonego w funkcję SmartTv. W przygotowanym dla Państwa materiale, Przewodnik w asyście Gwardii Twierdzy Boyen, zabierze Was w najciekawsze miejsca naszej fortyfikacji. Oprócz tego będzie można zobaczyć otwarcie wystawy norweskiego artysty Didrika Jacobsena, poprzedzone słowem wstępu Dariusza Matyjasa z Mazurskiej Fundacji Sztuki ArtProgress.

Materiały video zostaną opublikowane w 3 miejscach – na profilu facebookowym Twierdzy Boyen LINK,  w aktualnościach na stronie: www.twierdza.gizycko.pl oraz na stronie: gizycko.tv. Wystarczy wejść na któryś z wymienionych adresów, kliknąć w link z filmem i oglądać!

Zapraszamy do oglądania 16 maja o godzinie 20.00!