Charytatywny koncert teatralny “Odczuj Ukrainę’ | 22.07.2022 Amfiteatr w Mrągowie

Charytatywna Fundacja “Głos Kobiet Ukrainy” zaprasza na wydarzenie w ramach pomocy kobietom Ukrainy w Polsce i wdzięczności polskiemu narodowi, od którego otrzymujemy pomoc i
wsparcie. Koncert odbędzie się 22 lipca 2022r. w Mrągowie w Amfiteatrze Miejskim. W ramach koncertu zaplanowano konferencję prasową zwycięzcy tegorocznej Eurowizji KALUSH Orchestra. Honorowymi gośćmi będą bohaterowie wojenni frontów Ukrainy, którzy obecnie przebywają na rehabilitacji w Polsce.

Teatralny koncert “Odczuj Ukrainę” – to jest podróż od wydarzeń, które obecnie dzieją się w Ukrainie do odczucia szczęścia, bólu, spokoju i wiary w zwycięstwo naszych sił zbrojnych i za wsparcie
całego świata. Celem koncertu jest zbiórka funduszy na pomoc kobietom i dzieciom, które zostały poszkodowane w związku z wojną w Ukrainie oraz wszystkim ludziom, którzy potrzebują opieki i zabezpieczenia.

Wystąpią:
– KALUSH Orchestra