Ciepłe dywany w Tło dla Mew – Weekend sushi | 9 – 11.12.2022

Ciepłe Dywany 09.12. – 11.12. Weekend Sushi
Wstęp wolny!

09.12.2022, piątek
Od 18:00 – Serwujemy sushi. . .
Okazuje się, że nasza znakomita Master Chef Ella, uczyła się niełatwej sztuki rolowania Sushi od samego mistrza w tym fachu, niepowtarzalnego, słynnego, niejakiego…. I tu nazwiska nie podamy, aby nie zdradzić wszystkich naszych sekretów 🙂 W każdym razie „Weekend Sushi… HosomakiI, Futomaki, Uramaki, Nigiri” oznacza ni mniej ni więcej lecz aż tyle, że oto na stoły wyjedzie i stoły ugnie, swojska 😉 sushi strawa! Tego w Tle jeszcze nie było! Kto ciekaw?

10.12.2022, sobota
Od 13:00 – Serwujemy sushi . . .
„Weekend Sushi… HosomakiI, Futomaki, Uramaki, Nigiri” oznacza ni mniej ni więcej lecz aż tyle, że oto na stoły wyjedzie i stoły ugnie, swojska 😉 sushi strawa! Tego w Tle jeszcze nie było! Kto ciekaw?

19:00 – Koncert Paweł Szymiczek.
Założyciel i wokalista wspaniałej formacji Ceili. Tym razem w Tle w repertuarze klasyki rocka, muzyki irlandzkiej i takiej swobodnej podążającej za tęsknotami Gości. Usłyszymy przeboje wszechczasów, które otwierały umysły kształtując pokolenia! Łączmy się przy wersach i melodiach zakorzenionych we współczesnym Globie. Przyfruwajcie na koncertowy wieczór pełen inspiracji !!!

11.12. 2022, niedziela
13:00 Warsztaty dla Dzieci – Ozdoby Choinkowe. Dobrze jest i mądrze też, wprowadzać się w nastrój świąteczny i cały ten świąteczny kram zawczasu, ponieważ same święta trwają tylko chwilkę, a mało kto potrafi świętować każdego dnia. Dlatego przy świątecznych piosenkach będziemy tworzyć ozdoby choinkowe dla Babci, dla Dziadka, a zwłaszcza dla wspomnień. Aby nasze Dzieci miały tych dobrych, konstytuujących ich jak najwięcej i oby były im drogie!

Dodaj komentarz