Dzień Kobiet w GCK | 8 marca 2023, godz. 17:00 i 19:00 | sala widowiskowa Giżyckiego Centrum Kultury

Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz wraz z Giżyckim Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić wszystkie giżycczanki i nie tylko na wyjątkowy koncert z okazji ich święta!
8 marca o 17:00 i 19:00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury będzie można wysłuchać najpiękniejszych ballad oraz utworów lirycznych Agnieszki Osieckie, Leonarda Cohena, Edwarda Stachury czy Bułata Okudżawy w wykonaniu zespołu Dobre Wrażenie! To wszystko w ramach koncertu “Ballady ze starej szuflady”.

 

 Bezpłatne wejściówki do odbioru od 1 marca w kasie kina Nowa Fala w dniach: 1-2 marca Szczegółowy harmonogram z godzinami rozdawania:

Harmonogram rozdawania wejściówek

Dobre Wrażenie to grupa muzyków wywodząca się z kręgu piosenki literackiej i szeroko pojętej piosenki przyjemnej dla ucha. W repertuarze zespołu, oprócz utworów z Krainy Łagodności można usłyszeć ballady wiatru i wody oraz standardy muzyki żeglarskiej. Grupę tworzą Ela Granacka, Wojtek Straszyński i Darek Sala. Gościnnie wystepuje Dominika sala – skrzypce (studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku) Muzykowanie jest ich odskocznią od codziennych zajęć. Twierdzą, że ludzka życzliwość jest jak dostęp do wysokiego kredytu, a wywieranie dobrego wrażenia jak gromadzenie kapitału. Emanują radością i otwartością. Sprawiają naprawdę dobre wrażenie.

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina – Wojtusia Kozioł
(nr zbiórki na portalu www.zbiorki.gov.pl numer 2023/884/KS).

Dodaj komentarz