FEST Coolturalnie: Koncert zespołu RAZ DWA TRZY | 20.08.2022 godz. 20:30 Donżon Twierdzy Boyen

FEST Coolturalnie to nowość, którą pragniemy przedstawić giżyckiej publiczności. W zabytkowej Twierdzy Boyen, gdzie zostanie ustawiona plenerowa scena zagoszczą najwięksi polscy artyści. Będzie lirycznie, ale nie tylko! W ramach wydarzenia w tym roku zaprezentujemy dwa specjalne koncerty, łączące w sobie kulturę wysoką i poezję z mocnym rockowym brzmieniem oraz kabaretowym sznytem.

W ramach cyklu, 20 sierpnia na naszej scenie wystąpi zespół Raz Dwa Trzy! Zespół, który można zaliczyć do klasyki polskiej sceny muzycznej. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy. Potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, a w roku 2020 obchodzili 30 lecie swojego istnienia.

Bilety w cenie 60 zł / z Giżycką Kartą Mieszkańca: 48 zł dostępne są online:

bilety >>klik<<

lub stacjonarnie w kasie GCK (ul. Konarskiego 8).

Uwaga! Osoby uprawnione do zakupu biletu ulgowego (z Giżycką Kartą Mieszkańca) są zobowiązane do okazania GKM przed wejściem na teren koncertu. Bilet ulgowy bez Giżyckiej Karty Mieszkańca będzie uznawany za nieważny. Jedna Giżycka Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu jednego biletu ulgowego.

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.

Podczas wydarzenia będzie prowadzona relacja foto/video. wejście na teren imprezy równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na stronie internetowej organizatora, mediach społecznościowych oraz platformie Yourtube