Kino Nowa Fala obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Giżyckie Centrum Kultury zaprasza 16 czerwca, w sobotę, na wspólne obchody  pierwszych urodzin Kina Nowa Fala.

Dziękujemy, że jesteście i chcecie razem z nami przeżywać filmowe emocje. Pierwszy rok był pełen wrażeń: tysiące wzruszeń, oklasków i niesamowitych filmowych historii. Za nami ponad 1 000 seansów, 120 tytułów filmowych i prawie 50 000 sprzedanych biletów. Cieszymy się, że udało nam się przyciągnąć do Kina Nowa Fala tak wielu kinomanów z Giżycka i okolic.

Podczas urodzin przez cały dzień, na wszystkie seanse bilety dostępne są w wyjątkowych cenach, a na widzów czekają liczne niespodzianki.

Urodzinowy repertuar zaczynamy od niesfornej “Basi”, która ma 5 lat i tak zwany charakterek… Na seans o 14:30 bilety dostępne są za symboliczną 1 złotówkę. Kolejnym filmem jest “Bóg nie umarł: Światło w ciemności”, czyli poruszająca, chrześcijańska opowieść o wierze w dzisiejszych czasach.

Na 18:15 zaplanowaliśmy wyjątkowy seans. Najnowszy film w reżyserii Romana Polańskiego z Emmanuelle Seigner i Evą Green w rolach głównych. „Prawdziwa historia” to thriller psychologiczny w stylu mistrza gatunku. To właśnie w Giżycku Roman Polański nakręcił swój pierwszy pełnometrażowy filmy. „Nóż w wodzie” to również pierwszy polski film nominowany do Oscara, a fotosy filmu zdobią foyer Kina Nowa Fala. Kto jeszcze nie widział – zapraszamy!

Bilety na oba powyższe filmy dostępne są w urodzinowej cenie 10 złotych.

Na koniec dnia prawdziwa perła wśród polskiej kinematografii. O godzinie 20:45 seans filmu “Zimna wojna”, za który Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę dla najlepszego reżysera na ostatnim Festival de Cannes. Reżyserowi życzymy Oscara, a Was zapraszamy do zakupu biletów na ten film w wyjątkowej cenie 12 złotych. Specjalne pozdrowienia dla kinomanów z Giżycka i życzenia urodzinowe dla Kina Nowa Fala z ekranu złożą gwiazdy filmowe: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc i Agata Kulesza – gwiazdorska obsada „Zimnej wojny”.

Zapraszamy do wspólnej urodzinowej zabawy 

Szczegóły oraz bilety na:

www.Kino.Gizycko.pl  

Bądź na bieżąco:

www.facebook.com/KinoNowaFala

 

Dodaj komentarz