Koncert zespołu Video oraz Cleo

Koncert zespołu Video i Cleo
Miejsce: Amfiteatr Twierdzy Boyen
Data: 7.08.2021r., godz. 20:00 – koncert zespołu Video; ok. godz. 21.45 – koncert Cleo
Organizator: Giżyckie Centrum Kultury

Już 7. sierpnia serdecznie zapraszamy na pełen energii wieczór w Amfiteatrze Twierdzy Boyen, przepełniony najlepszymi aktualnymi hitami zespołu Video oraz Cleo.
Przyjdźcie i nastrójcie się pozytywnie na resztę wakacji!

Koncert poprowadzi niezastąpiony Mariusz Korpoliński -> FBKorpolinski

Cleo – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa Youtube i pierwsza Słowianka Rzeczypospolitej.
Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: soul, gospel, R’N’B, funk i hip hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti Labelle, Chaką Khan oraz Lauryn Hill.
Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel “My Słowianie”, który stał się jednym z najwięszych hitów radiowych. NA YT został łącznie wyświetlony w różnych wersjach ponad 100 milinów razy. Utwór uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2014 roku. Cleo w 2014 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, a jej wystęo do dziś uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów tego konkursu.

Video – Zespół VIDEO to jeden z najpopularniejszych zespołów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Istnieje od 2007 roku, ma na swoim koncie 3 albumy: “Video Gra”, “Nie Obchodzi Nas Rock” oraz “Doskonale Wszystko Jedno”. Wspomniane płyty przyniosły liczne przeboje, m.in: “Bella”, “Idę na plażę”, “Soft”, “Papieros”, “Środa czwartek”, „Szminki róż”, “Fantastyczny lot”, “Wszystko Jedno” oraz “Ktoś Nowy”.
VIDEO są laureatami licznych nagród, wśród ostatnich wyróżnić można statuetki Eska Music Awards 2015, 2016 w kategorii “Najlepszy Zespół”. W tym roku single “Wszystko Jedno” i “Ktoś Nowy” osiągnęły status Platynowych Płyt, a album album „Doskonale Wszystko Jedno” pokrył się złotem.
VIDEO tworzą: Wojtek Łuszczykiewicz, Marek Yan Kisieliński, Bartek “Budyń” Szymański, Piotr Kowalewski, Paweł Stępień i Daniel Tyszkiewicz.

Bilety: www.kino.gizycko.pl lub w kasie kina NOWA FALA (ul. Konarskiego 8)
Cena biletu: 50 ZŁ (-20% Z GKM)

Kontakt do organizatora: info@gck.gizycko.pl nr tel. (87) 428 16 37

Występ odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z  zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.