Noc Muzeów w Twierdzy Boyen | 18 maja 2024 r., godz. 17:00

Giżyckie Centrum Kultury oraz Twierdza Boyen serdecznie zapraszają 18 maja na tegoroczną edycję Nocy Muzeów w Twierdzy Boyen!

W ramach tego wydarzenia, w godzinach 17.00 – 21.00 wstęp na teren Twierdzy będzie bezpłatny.

Tegoroczny program przedstawia się następująco:

* godz. 17.00 – oficjalne rozpoczęcie Nocy Muzeów w Twierdzy Boyen – opuszczenie mostu zwodzonego – Brama Giżycka
* godz. 17.00 – 21.00 – zwiedzanie Twierdzy z przewodnikiem (zbiórki na dziedzińcu Twierdzy o pełnych godzinach – ostatnia grupa zwiedzająca zbiera się na dziedzińcu o godzinie 21.00)
* godz. 18.30 – otwarcie wystawy fotografii ks. Tomasza Stefanowskiego SAC – Stajnia z Wozownią
* poza tym, w czasie trwania Nocy Muzeów na dziedzińcu Twierdzy rozstawione będą dioramy historyczne