Otwarcie Twierdzy Boyen dla zwiedzających

Szanowni Państwo!

Twierdza Boyen zostanie otwarta dla zwiedzających w poniedziałek, 4 maja od godz. 12:00.

Wchodząc do Twierdzy należy mieć zasłonięte usta i nos maseczką ochronną/szalikiem/kominem. Jeżeli ktoś nie będzie posiadał maseczki ochronnej, będzie mógł ją zakupić w kasie Twierdzy. Osoby, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą zakrywać twarzy, proszone są o poinformowanie o tym podczas zakupu biletów.

Przy kasie biletowej znajduje się płyn do dezynfekcji oraz rękawiczki, z których zwiedzający będę musieli skorzystać. Płyn do dezynfekcji będzie dostępny również przy obiektach muzealnych.

Zwiedzający mogą poruszać się tylko po wyznaczonych szlakach (trasa niebieska, czerwona lub zielona) w odstępach co najmniej 2 metrów. Korzystanie z miejsc zabawa jest zabronione.

Od 6 maja otwarte dla zwiedzających będą obiekty muzealne znajdujące się przy wyznaczonych trasach zwiedzania Zasady wpuszczania do obiektu zostały określone według ogólnopolskiego wzoru 15 m2 na osobę.

Zapraszamy do odwiedzenia Twierdzy Boyen!