Bardzo Kulturalnie: Mika Urbaniak & Victor Davies | 2.07.2022 godz. 20:30 | kościół ewangelicko-augsburski w Giżycku

Bardzo Kulturalnie to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka, mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniej szych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją się eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość.

W lipcu zapraszamy na drugą odsłonę tego cyklu, czyli na koncert Miki Urbaniak i Victora Daviesa, którzy połączyli siły i zdolności, tworząc kilka lat temu znakomity duet. Pasja i talent obojga przełożyły się na inteligentne, dowcipne i niezapomniane show, pełne przepięknej muzyki. Połączenie dwóch osobowości daje niezwykłą mieszankę, której doświadczenie jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego odbiorcy.
Dodatkowo na scenie pojawi się Tomasz Torres – perkus i s ta zespołu Afromental.
Mika Urbaniak to wokali s tka, autorka tekstów i muzyki. Występuje na scenie od 13 roku życia. Córka legendarnych ikon światowego jazzu: Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka – pionierów fusion, wychowała się w nowojorskim domu pełnym muzyki.
Przy ostatnich kolejnych płytach Mika połączyła siły z Victorem Daviesem, wspólnie napi sali i wyprodukowali „Follow You” oraz „Once in a Lifet ime”. Ich ostatni projekt to połączenie swingu i jazzu, które doskonale brzmi zarówno na płycie, jak i na koncertach.

Koncert odbędzie się 2 lipca 2022 r. godz. 20:30 w kościele ewangelicko-augsburskim w Giżycku. Bilety (30 zł / 24 zł z Giżycką Kartą Mieszkańca) dostępne w siedzibie GCK (ul. Konarskiego 8, Giżycko).

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.
Podczas wydarzenia będzie prowadzona relacja foto/video. Wejście na teren imprezy równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na stronie internetowej Organizatora, mediach społecznościowych oraz platformie Youtube.