KOLOROWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI

NADCHODZI najbardziej KOLOROWA impreza SEZONU!!! KOLOROWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI – FESTIWAL KOLORÓW 
25 sierpnia 2018r. (sobota), plaża miejska – duża scena nad j. Niegocin

Przed nami III edycja kolorowej imprezy!
Chcesz się zabawić przy muzyce z naszymi DJ’ami przy tym opsypać się kolorowymi proszkami?
Zabawa polega na wyrzucaniu w górę różnokolorowych proszków (holi) tworzących wielką chmurę barw, która opada na uczestników barwiąc ich w całą paletę kolorów.
Eksplozji kolorów towarzyszyć będą inne wspaniałe atrakcje : koncert reggae, 3 DJ’ów, pokaz fajerwerków, tancerki Pepper Girls

NOWOŚĆ: Pokaz robota LED’owego oraz ogień i CO2 na scenie! Będzie sie działo!!
Program festiwalu :
godz. 18:00 – START / DJ MATT5KI
godz. 18:30 / 19:15 / 19:45 – WYRZUTY KOLORÓW HOLI
godz. 20:00 – Koncert reggae – zespół Cała Góra Barwinków
godz. 20:50 – Wyrzut KONFETTI
godz. 21:30 – Pokaz Fajerwerków
godz. 21:45 – DJ GROMEE
godz. 22:45 – DJ DIABLLO / pokaz LED ROBOT SHOW
DJ MATT5KI 
Przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów. Pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2008 r. Od ponad 7 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentowaćsety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził wiele ciekawych miejsc na klubowej mapie polski, do których można zaliczyć występy na Sunrise Festival, Audiolake Festival, Beach Party “Gramy z Sercem”, Fame Music Festival, Kortowiada, Open Space Festival, Silesia In Love, Ultra Party Camp Open Air Edition oraz wielokrotnie na We Love Swedish House

Cała Góra Barwników
polski zespół muzyczny grający muzykę reggae i ska. Cała Góra Barwinków (CGB) działa w obecnym składzie od 2002 roku, choć korzenie grupy sięgają roku 1997. Należy do wykonawców polskiej sceny ska/reggae. Znakiem rozpoznawczym CGB jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta.
Grupa ma na koncie pięć płyt długogrających. Ostatnia z nich – Sposoby – ukazała się w 2018 roku. W 2008 roku ukazał się winylowy singiel z piosenką Ta ostatnia niedziela.

DJ GROMEE
Gromee czyli jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce. Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie. Odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

DJ DIABLLO
to jeden z czołowych polskich dj-i, który dzięki swojej pasji i miłości do muzyki od ponad 25 lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą zamieniając ją w pasmo niekończących sięsukcesów. Konsekwentny w swoich muzycznych poszukiwaniach ceni sobie wszechstronność, czym powoduje, że w jego setach można usłyszeć najlepsze brzmienia z takich gatunków jak progressive house, tech house, bass house oraz electro. Jeden z niewielu polskich dj-i kultywujących do dziś dnia granie z czarnych płyt. Stały uczestnik największych klubowych festiwali wliczając w to rok rocznie prestiżowy Sunrise Festiwal.

Dodaj komentarz