ROCK-METAL – “KUŹNIA”

Sekcja zespołów muzycznych „Kuźnia” prowadzona przez Dariusza Andrzejczuka, zrzeszająca zwyczajowo 3 grupy. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i czwartek, w godz. 16.00 – 20.00, w porządku: jedno popołudnie na zespół i trwają od października do końca czerwca.

M. in. w „Kuźni” pracowały takie giżyckie zespoły, jak: Infusion, Darkness Our Bride, Panzerfaust, Trees From Ash, Sickness, Spirala, Dizorder, Overflow, In Front Of Violence, Leaf Scar Reline, Fuzja, Wsk Space Exploration, Ventus, Captive, Mojra.

Obecnie w „Kuźni” pracuje zespół MOJRA, który ma w swoim dorobku artystycznym płytę „Novembris”, klip „Gehenna”, udział w audycji Radia Olsztyn „Koncerty na żywo”, a w roku 2014 został uhonorowany Nagrodą Burmistrza Miasta Giżycko za działalność artystyczną i promowanie miasta. Ponadto grupa koncertuje oraz bierze udział w konkursach o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. W roku 2015 MOJRA obchodzi 5-lecie działalności i jest najdłużej nieprzerwanie istniejącym zespołem rockowym GCK na przestrzeni ostatnich 20 lat. Nasze gratulacje!

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki w sali muzycznej Giżyckiego Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8
poniedziałek 16.00 – 20.00
środa: 16.00 – 20.00
czwartek: 16.00 – 20.00


 

Dodaj komentarz