JARMARK

plakat2 -internet

13 grudnia (niedziela) 2015

Targowisko Miejskie – nowa część

KIERMASZ RĘKODZIEŁA I ARTYKUŁÓW ŚWIĄTECZNYCH
DEGUSTACJE, PREZENTACJE, KOLĘDOWANIE,
WYSTĘPY ARTYSTYCZNE, KONKURSY Z NAGRODAMI
Finał akcji “Świąteczne Anioły”

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Bożonarodzeniowym Jarmarku w Giżycku, który odbędzie się już po raz szósty w niedzielę 13 grudnia.

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, wszystkich, którzy chcą w świątecznej atmosferze miło spędzić czas!

PODCZAS IMPREZY: degustacje kuchni mazurskiej i świątecznych rarytasów, wspólne kolędowanie, konkursy z nagrodami, występy artystyczne oraz kiermasz bożonarodzeniowych wypieków i świątecznych artykułów, bombek, stroików, jemioły i sianka, wyrobów rękodzielniczych i wszystkiego tego, co umili nam tegoroczne Boże Narodzenie.

Jarmarkowi jak co roku towarzyszyć będzie Akcja “Świąteczne Anioły” i finał zbiórki na świąteczne paczki dla dzieci z ubogich rodzin. W akcję charytatywną zainicjowaną i koordynowaną przez giżycką restauratorkę Katarzynę Niewiadomską włączają się inni lokalni przedsiębiorcy, urzędnicy i tradycyjnie uczniowie giżyckich szkół. Do końca stycznia 2015 r. będzie można również wpłacać pieniądze na numer specjalnego konta. “Średni koszt zakupu jednej paczki to ok. 60 zł. Każda złotówka się liczy. Dzieciaki liczą na Was bo wszyscy możemy być Świątecznymi Aniołami” mówi PAni Kasia zachęcając do udziału w akcji. “Świąteczne Anioły” co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ludzi dobrej woli. Na dobre serca liczymy i w tym roku:)

ZAPRASZAMY do współpracy wystawców

Do współpracy zapraszamy restauratorów z prezentacją i możliwością sprzedaży świątecznych specjałów, rękodzielników i sprzedawców ręcznie wykonywanych artykułów świątecznych (bombek, lampek, stroików, ozdób choinkowych i innych).

Mile widziani także sponsorzy, piekarnie, cukiernie, które mogłyby przekazać swoje wyroby do świątecznej degustacji, jak również hotele i restauracje fundujące vouchery na obiad lub kolację jako nagrody dla uczestników konkursów w ramach jarmarku. Będzie to doskonała forma przedświątecznej promocji Państwa firmy!

ZGŁOSZENIA: GIŻYCKIE CENTRUM KULTURY tel. 87 428 16 37 Ewelina Kraśnicka ewelina.krasnicka@gck.gizycko.pl

Dodaj komentarz