Koncert zespołu Varius Manx

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach zaprasza 02 stycznia 2022 (niedziela) do Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek”, Piękna Góra 7 na koncert świąteczny grupy Varius Manx z Kasią Stankiewicz, początek o godz. 18.00. Bilety w cenie 90,00 zł dostępne w recepcji Parku Wodnego Wilkasy oraz online na portalu www.ebilet.pl.

Mijający rok jest dla zespołu Varius Manx absolutnie wyjątkowy, gdyż kontynuuje on swój wielki jubileusz 30-lecia istnienia na polskiej scenie muzycznej. Efektem owocnej współpracy z wokalistką Kasią Stankiewicz są liczne nagrody, sale koncertowe wypełnione po brzegi oraz pojawiające się regularnie w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych nowe piosenki.

Najnowszy projekt formacji „Hej ludzie, idą Święta” to wspaniały koncert kolęd i pastorałek, podczas którego poczujecie Państwo klimat i magię Świąt Bożego Narodzenia. Na absolutnie niecodzienny charakter występu składa się niepowtarzalny głos Kasi, wybrzmiewający w towarzystwie nietuzinkowych aranżacji przygotowanych przez znakomitych muzyków Varius Manx, którzy biorąc na warsztat najpiękniejsze kolędy i pastorałki stworzyli coś niezwykłego. To prawdziwa uczta muzyczna dla każdego słuchacza. W jej repertuarze znalazły się zarówno dobrze wszystkim znane ciepłe, pełne uroku utwory, takie jak: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna Panna”, jak i te mniej oczywiste. Wśród nich „Najświętsza Panienka po świecie chodziła” czy piosenka z repertuaru grupy „Hej ludzie, idą święta”, której tytuł jest hasłem przewodnim koncertu i wezwaniem do wspólnego świętowania.

Dodaj komentarz