I Spotkania z Teatrem: “Mój boski rozwód” | 12.04.2024, godz. 19:00 | sala widowiskowa GCK

Zapraszamy na spektakl “Mój boski rozwód, który uświetni I Spotkania z teatrem!

12 kwietnia 2024, o godz. 19:00 w sali GCK. Bilety w cenie 50 zł (40 zł z GKM) dostępne w kasie kina Nowa Fala oraz online pod linkiem:

Angela i pies Prozak to ludzko-psia cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki.
Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko- kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.

„Mój boski rozwód”, to słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym, z pewnością podziała na Was jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu.
Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów. W rolach głównych zobaczymy: jako Angelę Anetę Todorczuk i Prozaka w roli … Prozaka – oskarowy debiut sceniczny (niech się schowa osiołek IO).

Występują:
Aneta Todorczuk – Angela